Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W dniu 21 października 2019 roku w Rogach odbyła się Powiatowa Licealiada w szachach drużynowych. Zawody były eliminacją do etapu rejonowego, do którego kwalifikowały się dwie najlepsze drużyny. W turnieju, wzięły udział trzy szkoły powiatu krośnieńskiego. Grano systemem kołowym, w tempie 10 minut na zawodnika.
 Nasz zespół grający w składzie: Katarzyna Matyszczak (III LO),Wioletta Knap (III TŻ), Sebastian Król (IV TMR), Carmine Gallo (IV TMR), Jan Brodzicki (I LO), zwyciężył we wszystkich spotkaniach pewnie awansując do zawodów rejonowych. Komplet zwycięstw zanotowała Katarzyna Matyszczak oraz Sebastian Król, natomiast o pół punktu mniej uzyskała Wioletta Knap.

 Wyniki zawodów

  • ZS Iwonicz - LO Jedlicze (2,5 : 1,5)
  • ZS Iwonicz - ZGH Iwonicz Zdrój (3 : 1)
  • LO Jedlicze – ZSGH Iwonicz Zdrój (3 : 1)

Kolejność końcowa:

I miejsce - ZS Iwonicz

II miejsce – LO Jedlicze

III miejsce – ZSGH Iwonicz Zdrój

Gratulujemy i życzymy sukcesu w dalszym etapie rywalizacji.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

image004.jpg image005.jpg image006.jpg

image007.jpg