ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

  17-18 października 2019 roku odbył się kurs obsługi układów klimatyzacji pojazdów samochodowych. Był to pierwszy kurs z zakresu mechaniki, realizowany w ramach programu współpracy Interreg Polska-Słowacja.

 

 W dwudniowym szkoleniu brało udział sześciu uczniów i dwóch nauczycieli ze Słowacji oraz dziesięciu uczniów i jeden nauczyciel Zespołu Szkół w Iwoniczu.


 Celem kursu było dostarczenie uczestnikom umiejętności i kwalifikacji niezbędnych do pracy przy obsłudze układów klimatyzacji samochodowej. Uczestnicy szkolenia mieli okazję poznać zasady działania różnych układów klimatyzacji samochodowej. Opanowali zasady bezpiecznej pracy z układami klimatyzacji. Posiedli wiedzę na temat budowy i działania układu oraz czynników stosowanych w układzie klimatyzacji. W czasie zajęć praktycznych wykonywali diagnostykę układu klimatyzacji. Uczniowie po ukończeniu szkolenia otrzymali certyfikaty i zaświadczenia ukończenia szkolenia.

Projekt „Poprawa jakości kształcenia zawodowego na obszarze transgranicznym”
numer PLSK.03.01.00-18-0186/18  jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020