ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 10 października 2019 roku w naszej szkole odbyło się sportowe podsumowanie współzawodnictwa szkół powiatu krośnieńskiego za rok szkolny 2018/2019. Jak co roku, wyróżniono najlepsze szkoły powiatu krośnieńskiego rywalizujące w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady Szkolnego Związku Sportowego.
 Podobnie jak w latach poprzednich, nasza szkoła rywalizująca w ramach Licealiady zajęła I miejsce wyprzedzając MZSP Miejsce Piastowe oraz LO Rymanów.

 Iwoniccy szkolni sportowcy po raz kolejny nie oddali zwycięstwa we współzawodnictwie sportowym szkół powiatu krośnieńskiego. Największy wpływ na to miał: półfinał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców, udział w finale wojewódzkim w lidze lekkoatletycznej chłopców, a także zwycięstwa w powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Bardzo wartościowy wynik zanotował także Dominik Kijowski, który zajął szóstą lokatę w indywidualnych biegach przełajowych.

 Łącznie uczniowie naszej szkoły zdobyli 242 punkty co dało 35 miejsce w województwie na 154 sklasyfikowane szkoły.

 Wyróżnienie z rąk wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Stanisława Kenara oraz przewodniczącej Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Józefy Winnickiej- Sawczuk odebrał Dyrektor naszego Zespołu Leszek Zajdel, nauczyciel wychowania fizycznego Paweł Kowalski oraz uczniowie Diana Węgrzyn oraz Dominik Kijowski.
 Uroczystość uświetniły występy zespołu akrobatycznego Parkour z Krosna oraz Martyny Wierzbickiej, która wykonała piosenkę pt. ,,Początek’’ z repertuaru Dawida Podsiadły.
Naszym sportowcom gratulujemy i życzymy sukcesów w bieżącym roku szkolnym.