ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Nasz Zespół Szkół był organizatorem dużej imprezy biegowej w której uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i średnich, rywalizujący w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady . Łącznie na starcie stanęło ponad 230 uczestników.
 Zawody odbyły się 4 października br, i podobnie jak rok temu I miejsce zajęli nasi uczniowie. Miejscem rywalizacji była trasa do biegów obok naszej szkoły. Konkurencja przebiegała w trudnych warunkach pogodowych, padał deszcz oraz wiał silny wiatr, jednak to nie przeszkodziło naszym chłopcom w zdecydowanym kontrolowaniu biegu od pierwszej do ostatniej zmiany, co na koniec pozwoliło odnieść w pełni zasłużone zwycięstwo.

 Zawody były eliminacją do kolejnego etapu tj. zawodów rejonowych do którego kwalifikowały się dwa najlepsze zespoły. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Winnicki Fabian II LO, Wilk Dawid III BS, Glazar Norbert I LO, Moszczyński Wiktor IV TPS, Borys Kacper I TI, Kijowski Bartłomiej II LO, Kijowski Dominik III TŻ, Piejko Kamil II BS, Dziadosz Kacper II TMR, Pluciński Szymon II LO, Fryncel Krystian I LO. Sztafetę naszej szkoły przygotował i prowadził pan Paweł Kowalski . Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

Końcowa kolejność zawodów:

  • I miejsce ZS Iwonicz
  • II miejsce MZSP Miejsce Piastowe
  • III miejsce ZSGH Iwonicz Zdrój
  • IV miejsce LO Jedlicze