ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 

  W dniach 3.10 - 5.10.2019 r. uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych wraz z nauczycielami uczestniczyli w kursie z przygotowywania tradycyjnych dań z kuchni Słowackiej.

  Szkolenie odbyło się w szkole partnerskiej w ramach programu Interreg. Uczniowie naszej szkoły nauczyli się przygotowywać „Bryndzové halušky”z różnymi dodatkami, mieli możliwość poznać historię miasteczka Sabinov i uczestniczyć w organizowanym w czasie naszego pobytu jarmarku którego głównym wydarzeniem była degustacja rodzimych potraw regionalnych.