ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 1 października 2019 roku w naszej szkole odbył się turniej ,,szóstek’’ piłkarskich o Puchar Starosty Krośnieńskiego. Zaproszenie przyjęły szkoły podstawowe, które rywalizowały najpierw w grupach, a następnie o poszczególne miejsca. W grupie A znalazły się drużyny z Iwonicza, Lubatówki oraz Odrzykonia, natomiast w grupie B rywalizowały zespoły z Milczy, Beska oraz Dukli. Po meczach grupowych odbyły się mecze półfinałowe, a następnie spotkania o piąte, trzecie i pierwsze miejsce.

 Turniej wygrała Szkoła Podstawowa z Lubatówki , która 2:0 pokonała Szkołę Podstawową z Iwonicza. Miejsce trzecie zajęła SP Dukla, która wyraźnie 7:1 pokonała SP Besko. Piąte miejsce przypadło SP Odrzykoń a szóste SP Milcza.
W turnieju uczestniczyli głównie uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej, którzy w przerwie rozgrywek mieli okazję zapoznać się z bazą dydaktyczną oraz ofertą edukacyjną Zespołu Szkół w Iwoniczu na rok szkolny 2020/2021.
 Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie w imieniu Starosty Krośnieńskiego, wręczył Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Leszek Zajdel, który podziękował drużynom za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju. Wyraził także nadzieję, że w ramach dalszego etapu kształcenia wielu z grających w turnieju wybierze bogatą ofertę Zespołu Szkół w Iwoniczu, będącego między innymi w trakcie realizacji projektu ,,Poprawa jakości kształcenia zawodowego na obszarze transgranicznym” w ramach programu Interreg, dającego możliwość zdobywania licznych uprawnień w wielu zawodach.
 Zawody przy pięknej słonecznej pogodzie sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego Panowie: Robert Gorzynik i Tomasz Staroń.

Wyniki rywalizacji:

Grupa A

  1. Iwonicz - Odrzykoń 0 : 0
  2. Iwonicz - Lubatówka 0 : 2
  3. Odrzykoń - Lubatówka 2 : 5

Grupa B

  1. Dukla - Milcza 2 : 0
  2. Besko - Dukla 0 : 3
  3. Besko - Milcza 4 : 0

Półfinał A: Besko - Lubatówka 2 : 5

Półfinał B: Iwonicz – Dukla 2 : 0

Mecz o V miejsce: Odrzykoń – Milcza 2 : 0

Mecz o III miejsce Dukla - Besko 7 : 1

Finał: Lubatówka – Iwonicz 2 : 0