Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Piątek, 26.09.2019 roku, dla uczniów klas pierwszych był dniem wyjątkowym. Samorząd Uczniowski przygotował dla młodszych koleżanek i kolegów tradycyjne otrzęsiny. Uczniowie klas pierwszych malowali portret swoich wychowawców, tworzyli, odciskając kciuki, wspólne pamiątkowe tablo, projektowali mundurki szkolne ,,modne w roku szkolnym 2019/2020”, a klasy technikum żywienia sporządziły ekologiczny przepis na dobrego ucznia. Punktem wyjścia do quizowych pytań o szkole była prezentacja multimedialna pod tytułem Szkoła na wesoło.

 Tegoroczne otrzęsiny pod hasłem ,,Pierwsze koty za płoty'' odbywały się w bibliotece szkolnej, która przerodziła się w telewizyjne studio programu Pytanie na śniadanie. Szkolni reżyserzy w swoim scenariuszu uwzględnili także pasowanie na ucznia ZS w Iwoniczu. W studio zostały zgromadzone rekwizyty związane z profilami kierunków kształcenia w naszej szkole. ,,Pod okiem telewizyjnej kamery'' na ramieniu przyszłych pracowników branży żywieniowej wylądował wałek do ciasta, tłuczek do ziemniaków i patelnia. Chłopcy z samochodówki i mechanizatorzy rolnictwa pasowani byli przez wychowawców dużym warsztatowym kluczem. Sportowcy tyczką do ćwiczeń i piłką, przyszli pracownicy służb mundurowych symbolicznym pistoletem i wozem strażackim, a informatycy klawiaturą komputera. Wesoła przysięga szkolnego żaka wyznaczyła koniec otrzęsin.
 Wszyscy uczniowie klas pierwszych, po wzorowym rozwiązaniu zadań przygotowanych przez starszych kolegów, zostali uroczyście powitani i wpisani w poczet uczniów naszej szkoły. Życzymy im powodzenia, samych słonecznych dni a w dziennikach - piątek i szóstek.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

image004.jpg image005.jpg image006.jpg

image007.jpg image008.jpg image009.jpg

image010.jpg image011.jpg image012.jpg

image013.jpg image014.jpg