ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 10 czerwca br. uczniowie klas I, II i III TŻ i UG rywalizowali w II etapie konkursu o tytuł Szkolnego Mistrza Kuchni”. Tym razem tematem przewodnim była: „Zakąska wiosenna i napój”. Dwuosobowe zespoły miały przygotować własną recepturę, porcję degustacyjną oraz prezentację zakąski wiosennej i napoju. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością. Przygotowane zestawy zaskoczyły jury aranżacją i smakiem. Po podsumowaniu wyników I i II etapu konkursu tytuł Szkolnego Mistrza Kuchni uzyskali: Mateusz Bajda i Damian Zygmunt z klasy II.  II miejsce zajęły uczennice klasy I: Wiktoria Szajna i Daria Śliwińska.

Na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie klasy III: Magdalena Bolek i Krystian Klimczak.
 W konkursie wzięły także udział: Wiktoria Szajna i Klaudia Starowiejska z klasy I.
 Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk pana Dyrektora Szkoły Leszka Zajdla dyplomy i nagrody rzeczowe podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.
 Uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy i gratulujemy pomysłowości oraz zaangażowania. Zachęcamy do udziału w następnych projektach.