ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 Od września bieżącego roku Zespół Szkół w Iwoniczu i Szkoła w Sabinowie rozpoczną współpracę w ramach projektu „Poprawa jakości kształcenia zawodowego na obszarze trans granicznym INTERREG Polska – Słowacja” składającym się z licznych działań obejmujących rozbudowę i wyposażenie warsztatów szkolnych, szkoleń dla uczniów i nauczycieli, wyjazdów edukacyjnych oraz wakacyjnych staży i praktyk.
 13 czerwca 2019 roku delegacja Zespołu Szkół w Iwoniczu przebywała w Sabinovie na Słowacji. W ramach Dni Sabinova tamtejsza Szkoła zorganizowała zawody sportowe w nietypowych dyscyplinach.

  Dla drużyny dziewcząt były to: rzucanie na odległość wałkiem natomiast dla chłopców – rzut drągiem, pozostałe dyscypliny były wspólne - wyciskanie ciężaru na wadze, bieg slalomowy . W rywalizacji udział brało 6 szkół ze Słowacji, 1 z Czech i 1 z Polski. Po raz pierwszy uczestniczyliśmy w tego typu zawodach i dużym sukcesem zakończył się start czteroosobowej drużyny dziewcząt, które zajęły pierwsze miejsce w ogólnej rywalizacji – łącznie przywieźliśmy 6 pucharów.