Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Po 10 miesiącach wytężonej pracy 19 czerwca żegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Tradycyjnie zakończenie rozpoczęło się od mszy świętej odprawionej przez księży katechetów w kościele p.w. Wszystkich Świętych w Iwoniczu, po czym uroczystość kontynuowana była w murach szkoły, gdzie zebrali się uczniowie, rodzice i nauczyciele.
 Pan dyrektor Leszek Zajdel dokonał podsumowania całorocznej pracy, przypominając najważniejsze wydarzenia minionego roku szkolnego, wszystkie sukcesy i osiągnięcia.

Następnie uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Wyróżnieni oraz najbardziej zaangażowani w życie szkoły uczniowie otrzymali nagrody książkowe.
 Nagrodzeni zostali także uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, którzy walczyli o tytuł Szkolnego Mistrza Kuchni.
 Szczególnym momentem uroczystości było przekazanie nagród dla naszej mistrzowskiej drużyny: Kacpra Kielara, Wojciecha Wilusza i Mateusza Grabonia – zwycięzców Finału Krajowego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przekazał uczniom Przewodniczący Rady Rodziców pan Dariusz Bek, który gratulował wielkiego sukcesu i życzył wszystkim spokojnych wakacji.
 W imieniu rodziców nagrodzonych uczniów głos zabrała pani Mariola Kielar, która dziękowała za przygotowanie młodzieży do turnieju, podkreślając osobiste zaangażowanie opiekuna drużyny dyrektora Leszka Zajdla.
Mistrzowie Polski uhonorowani zostali także nagrodami ufundowanymi przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie. Nagrody i listy gratulacyjne dla uczniów i opiekuna przekazali przedstawiciele WORD-u: pan Wacław Kolarczyk i pani Dorota Krygowska.
 Część oficjalną uroczystości zakończyły życzenia i kwiaty od przedstawicieli Samorządu Szkolnego. W klasach młodzież odebrała świadectwa od wychowawców i tym samym rozpoczęły się upragnione wakacje!!!
 Dyrekcja Zespołu Szkół w Iwoniczu składa gorące podziękowania za ufundowanie nagród Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowemu w Krośnie oraz Radzie Rodziców.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

image004.jpg image005.jpg image006.jpg

image007.jpg image008.jpg image009.jpg

image010.jpg image011.jpg image012.jpg

image013.jpg image014.jpg image015.jpg

image016.jpg image017.jpg image018.jpg

image019.jpg image020.jpg image021.jpg

image022.jpg image023.jpg image024.jpg

image025.jpg image026.jpg image027.jpg

image028.jpg image029.jpg image030.jpg

image031.jpg image032.jpg image033.jpg

image034.jpg image035.jpg image036.jpg

image037.jpg image038.jpg