ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, informatyk, żywienia i usług gastronomicznych, architektury krajobrazu, masażysta

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacujno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; ślusarz-spawacz; monter zabudowy i robót wykończeniowych w bud-wie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Po 10 miesiącach wytężonej pracy 19 czerwca żegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Tradycyjnie zakończenie rozpoczęło się od mszy świętej odprawionej przez księży katechetów w kościele p.w. Wszystkich Świętych w Iwoniczu, po czym uroczystość kontynuowana była w murach szkoły, gdzie zebrali się uczniowie, rodzice i nauczyciele.
 Pan dyrektor Leszek Zajdel dokonał podsumowania całorocznej pracy, przypominając najważniejsze wydarzenia minionego roku szkolnego, wszystkie sukcesy i osiągnięcia.

Następnie uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Wyróżnieni oraz najbardziej zaangażowani w życie szkoły uczniowie otrzymali nagrody książkowe.
 Nagrodzeni zostali także uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, którzy walczyli o tytuł Szkolnego Mistrza Kuchni.
 Szczególnym momentem uroczystości było przekazanie nagród dla naszej mistrzowskiej drużyny: Kacpra Kielara, Wojciecha Wilusza i Mateusza Grabonia – zwycięzców Finału Krajowego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przekazał uczniom Przewodniczący Rady Rodziców pan Dariusz Bek, który gratulował wielkiego sukcesu i życzył wszystkim spokojnych wakacji.
 W imieniu rodziców nagrodzonych uczniów głos zabrała pani Mariola Kielar, która dziękowała za przygotowanie młodzieży do turnieju, podkreślając osobiste zaangażowanie opiekuna drużyny dyrektora Leszka Zajdla.
Mistrzowie Polski uhonorowani zostali także nagrodami ufundowanymi przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie. Nagrody i listy gratulacyjne dla uczniów i opiekuna przekazali przedstawiciele WORD-u: pan Wacław Kolarczyk i pani Dorota Krygowska.
 Część oficjalną uroczystości zakończyły życzenia i kwiaty od przedstawicieli Samorządu Szkolnego. W klasach młodzież odebrała świadectwa od wychowawców i tym samym rozpoczęły się upragnione wakacje!!!
 Dyrekcja Zespołu Szkół w Iwoniczu składa gorące podziękowania za ufundowanie nagród Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowemu w Krośnie oraz Radzie Rodziców.