ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 6.06.2019r. ośmioosobowa grupa uczniów Klubu Historycznego im. Armii Krajowej Zespołu Szkół w Iwoniczu z klasy I LO i I TŻiUG wzięła udział w spotkaniu edukacyjnym: „Katyń – ocalić od zapomnienia”, w hołdzie Bohaterom – bestialsko zamordowanym przez NKWD na rozkaz Stalina jednym strzałem w tył głowy ofiarom Katynia, Charkowa, Tweru, Bykowni…

 Wykład zorganizowany przez PCEN w Krośnie przeprowadziła dr Lucyna Niemiec wraz z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzozowie. Stworzyli wspaniałą okazję do zaszczepienia młodemu pokoleniu pamięci o tragicznej historii wojny, o tej straszliwej zbrodni 1940 roku na polskiej inteligencji, by ta historia była żywa w kolejnych pokoleniach Polaków i nigdy się nie powtórzyła.