ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Przez trzy dni 29-31 maja 2019 r. 19 osobowa grupa uczniów z klas I i II LO oraz dwóch śmiałków z klasy III technikum uczestniczyło w kolejnym obozie dla klas mundurowych. Obóz prowadzili znani już instruktorzy firmy Kadet.Pl. W tegorocznym szkoleniu naszym kadetom towarzyszyli uczniowie z Zespołu Szkół im. St. Staszica z Tarnobrzega.
 W programie tegorocznego obozu znalazły się między innymi: mosty linowe nad rzeką, zjazdy na linach z mostu, transport rannych z wysokości, elementy zielonej i czarnej taktyki stosowanej przez oddziały specjalne, działanie bojowe z użyciem markerów paintballowych, pierwsza pomoc przedmedyczna z użyciem fantomów i sztucznych ran.

 Zajęcia trwały do późnych godzin nocnych i wymagały siły, odwagi i samozaparcia. Dodatkowym utrudnieniem była niesprzyjająca aura: zimno i deszcz. Mimo chłodu, przemoczonych i ubłoconych mundurów nasi uczniowie dzielnie sprostali wymogom obozu. Na zakończenie wszyscy otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności.
 Opiekę nad młodzieżą w trakcie obozu sprawowały panie Bożena Zajdel i Elżbieta Zajdel

Zdjęcia w galerii