Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Dnia 28 maja 2019 roku odbył się VIII Powiatowy Piknik Sportowy połączony z obchodami Dnia Patrona Rotmistrza Witolda Pileckiego. Imprezę jak zwykle uroczyście otworzył pan Dyrektor Leszek Zajdel witając zebranych gości i życząc udanej zabawy oraz sukcesów sportowych. Na piknik składały się: bieg im Rotmistrza Witolda Pileckiego oraz Turniej Trójek Piłkarskich.

Klasyfikacja po biegu wyglądała następująco:

KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA:

 1. Julia Murdzek – SP Lubatowa
 2. Daria Deryniowska – SP Lubatowa
 3. Natalia Szarek – SP Odrzykoń

KATEGORIA – SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA:

 1. Wiktora Herbut – ZSGH Iwonicz Zdrój
 2. Wiktoria Smoleń – ZS Iwonicz
 3. Dagmara Stączek – ZS Iwonicz

KATEGORIA – SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY:

 1. Szymon Szafran – ZS Odrzykoń
 2. Konrad Drzyzga – ZS Odrzykoń
 3. Adam Mikosz – SP Iwonicz

KATEGORIA – SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY:

 1. Fabian Winnicki – ZS Iwonicz
 2. Kamil Piejko – ZS Iwonicz
 3. Kacper Dziadosz – ZS Iwonicz

Gratulujemy zwycięzcom wygranej i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Klasyfikacja Turnieju Trójek Piłkarskich przedstawia się następująco:
W kategorii „dziewczęta” wzięły udział 2 grupy po 3 zespoły. Grano systemem każdy z każdym.

Klasyfikacja końcowa:

 1. SP w Besku
 2. SP w Iwoniczu
 3. SP w Lubatowej
 4. SP w Miejscu Piastowym
 5. SP w Milczy
 6. ZS w Odrzykoniu

W kategorii „chłopcy” wzięły udział 4 grupy po 4 zespoły. Grano systemem każdy z każdym.

Klasyfikacja końcowa:

 1. SP w Besku
 2. SP w Miejscu Piastowym
 3. SP w Lubatówce
 4. SP w Lubatowej
 5. ZS w Odrzykoniu
 6. SP w Iwoniczu
 7. SP w Iwoniczu Zdroju
 8. SP w Milczy

Gratulujemy zarówno pięknej walki jak i wygranej.

Po raz kolejny Powiatowy Piknik Sportowy ubogacony został o szereg atrakcji, z których skorzystać mogli zarówno uczniowie naszej szkoły, jak i zaproszeni goście. Przed głównym wejściem do szkoły rozstawione zostało stanowisko „Ukryte talenty”. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zaprezentowania kolegom i koleżankom swoich pasji i umiejętności. Swoje talenty zaprezentowali: Weronika Głód (klasa II LO), Konrad Józefczyk (klasa IIITMR/TPS), Paweł Curzydło (klasa III TMR/TPS), Samuel Stonawski (klasa III TŻ), Sebastian Hejnar (klasa IIITMR/TPS) oraz Szczepan Kandefer (klasa II TMR/TPS).

Kolejnym interesującym punktem programu, było stanowisko przygotowane przez WORD w Krośnie. Przybyli do naszej szkoły goście, przywieźli ze sobą symulator dachowania. Każdy uczeń miał możliwość sprawdzenia, jak zachowuje się ludzkie ciało w tej niebezpiecznej sytuacji. Chętnych i odważnych jak zwykle nie brakowało.

Tuż obok, na szkolnym parkingu, ustawili się pasjonaci motoryzacji. Mieliśmy możliwość obejrzenia zabytkowych samochodów, których już nie spotyka się na polskich drogach, a warto o nich pamiętać.

Na szkolnym korytarzu swoje stanowisko rozstawiły również studentki krośnieńskiego PWSZ. Absolwentki naszej szkoły, a dziś studentki na kierunku Produkcja i bezpieczeństwo żywności, prezentowały nam produkcję olejów o różnym pochodzeniu (m.in. sezamowego, lnianego, słonecznikowego czy orzechowego). Każdy mógł zobaczyć, jak w domowych warunkach można produkować olej, spróbować go, czy dowiedzieć się o jego walorach zdrowotnych.

Niezwykłą ciekawostką była również wizyta Koła Naukowego Rotor z krośnieńskiej uczelni. Pod czujnym okiem swojego opiekuna, pana Tomasza Kosztyły, krośnieńscy studenci, zaprezentowali swoją największą motoryzacyjna chlubę, czyli samodzielnie skonstruowany bolid. Uczniowie naszej szkoły, mieli możliwość nie tylko zapytania o wszelkie szczegóły techniczne, ale również porozmawiania z kierowcą bolidu o wadach i zaletach takiego pojazdu.

Oczywiście nie mogło zabraknąć również już tradycyjnego grilla i przygotowanych przez panów kiełbasek. Każdy odwiedzjący oraz biorący udział w VIII Sportowym Pikniku Powiatowym mógł odzyskać siły posilając się oferowanymi przekąskami.

Równocześnie w szkolnym internacie odbywało się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Historycznego Żołnierze Wyklęci na Podkarpaciu – Bohaterowie Nieznani. Przybyłym na wręczenie nagród uczestnikom, gratulacje składał Pan Dyrektor Leszek Zajdel w towarzystwie Starosty krośnieńskiego Jana Pelczara.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznej imprezy. Wszyscy życzymy sobie, żeby kolejny, już IX Piknik, odbył się w równie przyjaznej atmosferze i przyniósł równie pozytywne wrażenia.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

image004.jpg image005.jpg image006.jpg

image007.jpg image008.jpg image009.jpg

image010.jpg image011.jpg image012.jpg

image013.jpg image014.jpg image015.jpg

image016.jpg image017.jpg image018.jpg

image019.jpg image020.jpg image021.jpg

image022.jpg image023.jpg image024.jpg

image025.jpg image026.jpg image027.jpg

image028.jpg image029.jpg image030.jpg

image031.jpg image032.jpg image033.jpg

image034.jpg image035.jpg image036.jpg

image037.jpg image038.jpg image039.jpg

image040.jpg image041.jpg image042.jpg

image043.jpg image044.jpg image045.jpg

image046.jpg image047.jpg image048.jpg

image049.jpg image050.jpg image051.jpg

image052.jpg image053.jpg image054.jpg

image055.jpg image056.jpg image057.jpg