ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W dniach 17-19.05.2019 r. w Ostrowi Mazowieckiej odbył się VII Ogólnopolski Zjazd Szkół im. rtm. Witolda Pileckiego połączony z III Świętem rtm. Witolda Pileckiego. Naszą szkołę reprezentowali nauczyciele pani Anna Kolarczyk i pan Tomasz Staroń wraz z uczennicami klasy III TŻiUG Dianą Węgrzyn i Agatą Kusz.
 Uczestnicy zostali oficjalnie powitani przez tegorocznego organizatora Zjazdu Pana Grzegorza Jasionowskiego Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

 Gościem honorowym Zjazdu był Pan Andrzej Pilecki syn rtm. Witolda Pileckiego. Po uroczystym wstępie uczestnicy Zjazdu obejrzeli musical poświęcony rtm. Pileckiemu i jego żonie Marii pt. „Kryptonim Druh” w reżyserii Piotra Trentowskiego.
 Następnie wszyscy zgromadzeni wzięli udział we Mszy świętej w intencji rodziny Pileckich, Ostrowskich, Radwańskich, Wasilewskich oraz uczestników VII Ogólnopolskiego Zjazdu Szkół im. rtm. Witolda Pileckiego. Przybyli delegaci zwiedzili także Publiczną Szkołę Podstawową im. rtm. Witolda Pileckiego w Kozikach.
 Drugi dzień rozpoczął się od zwiedzania „Muzeum w Treblince. Niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady i obozu pracy (1941-1944)”, następnie 22-go Wojskowego Ośrodka Kartograficznego i byłych Koszar Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie oraz „Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej”.
 Ostatni dzień Zjazdu poświęcony był obchodom III Święta rtm. Witolda Pileckiego. W oficjalnym otwarciu obchodów Święta brał udział Pan Adam Bielan, wicemarszałek Senatu, władze miasta oraz jego mieszkańcy. W programie obchodów można było zobaczyć inscenizację walk pt. „Ostrowski Sierpień 1920”, pokaz tańca przedwojennego oraz koncerty zespołów „Warszawskie Combo Taneczne” i „Luxtorpeda”.
 Gospodarzom tegorocznego Zjazdu pragniemy serdecznie podziękować za zaproszenie, gościnę i tak wspaniałe przygotowanie. Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych zjazdów, łączy nas przecież wspaniały patron- rotmistrz Witold Pilecki.