ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Uczniowie naszej szkoły zostali zwycięzcami etapu międzypowiatowego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.
W rozegranym w dniu 12.04.2019r., na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie, turnieju udział wzięły drużyny reprezentujące miasto Krosno i powiat krośnieński. Drużyna w składzie: Kacper Kielar, Damian Wilk, Wojciech Wilusz okazała się lepsza od drużyn ZSP nr3 w Krośnie.

 Turniej składał się z kilku konkurencji: test wiedzy z przepisów ruchu drogowego, test ze skrzyżowań, test z historii polskiej motoryzacji, przygotowanie pojazdu do jazdy, jazda sprawnościowa z „telerzem Stewarta”, udzielanie przedlekarskiej pomocy ofiarom wypadków.
 Zwycięstwo w turnieju zapewniło naszym uczniom udział w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbędzie się w maju w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Rzeszowie.
Opiekunem drużyny i osobom przygotowującą uczniów do turnieju jest dyrektor Leszek Zajdel.