ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Uczniowie Zespołu Szkół w Iwoniczu Weronika Głód II LO, Karina Hawrot II LO i Paweł Wilk z I TPS, biorą udział w VI Konkursie Historycznym o Żołnierzach Wyklętych. Wykonali prace plastyczne, projekty murali o zapomnianych bohaterach podziemia antykomunistycznego, którzy byli związani z naszym regionem.
Udział w konkursie to także forma hołdu dla naszego patrona rotmistrza Witolda Pileckiego, którego rodzina wchodzi w skład komitetu organizacyjnego przedsięwzięcia. Życzymy powodzenia naszym uczniom. Klub Historyczny im. AK