ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W dniu 26.03.2019 r. na trasie biegowej przy Naszej Szkole odbyły się Powiatowe indywidualno-drużynowe biegi przełajowe. Zawody przeprowadzone w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady SZS były eliminacją do etapu rejonowego z udziałem najlepszych szkół powiatu strzyżowskiego, jasielskiego, Krosno-grodzkiego i krośnieńskiego. Łącznie odbyło się osiem biegów, w których startowało 250 uczestników. Do kolejnego etapu kwalifikowały się dwie najlepsze drużyny z każdego biegu oraz zawodnicy, którzy w poszczególnych startach uplasowali się na miejscach 1-3.

W zawodach rozgrywanych w trudnych warunkach świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły rywalizujący w ramach Licealiady.
 W kategorii chłopców zwyciężył Dominik Kijowski z klasy II TŻ, a tuż za nim uplasował się Krzysztof Kasperkowicz z klasy III LO. Wysokie miejsca zajęli także pozostali nasi uczniowie: Fabian Winnicki (I LO - 4 miejsce), Kamil Piejko (I BS - 9 miejsce), Kacper Dziadosz (I TMR/TPS - 17 miejsce), Szymon Pluciński (I LO - 18 miejsce).
 W kategorii dziewcząt było równie dobrze. Drugie miejsce zajęła Małgorzata Pernal z klasy I TŻ, a trzecie Joanna Wilk z klasy II TŻ.
 Wysokie miejsca uzyskały także: Joanna Ścibor (III LO - 5 miejsce), Paulina Skrzęta (I TŻ - 8 miejsce), Katarzyna Matyszczak (II LO-9 miejsce).
Świetne występy naszych zespołów pozwoliły zwyciężyć w klasyfikacji drużynowej, a tym samym zakwalifikować się do zawodów rejonowych.
Na zakończenie zawodów pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy dla najlepszych zawodników i zwycięskich drużyn wręczył dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu mgr inż. Leszek Zajdel.
 W przygotowanie zawodów oprócz nauczycieli zaangażowana była liczna grupa młodzieży.
 Przygotowaniem trasy - Damian Wilk, Kacper Kielar oraz Jakub Szurlej z klasy IV TMR/ TPS.
 Biuro zawodów - Karina Hawrot, Aleksandra Nastyn, Agnieszka Mąka, Piotr Dąbrowski, Patryk Bończak, Adrian Kruczek – uczniowie klasy II LO. Pozostała obsługa - Kamila Mularz, Kornelia Pietrzyk.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach rywalizacji.