ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W dniu 22 marca 2019r. odbył się II Etap Konkursu na najlepszy projekt własnej działalności gospodarczej czyli biznesplan.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych uczeń z naszej szkoły Wojciech Wilusz z Kl. II TMRiA zdobył III miejsce na 35 biznesplanów zgłoszonych do konkursu organizowanego przez PWSZ w Krośnie. Kolejny uczeń Artur Czernatowicz z Kl. IV TPS uzyskał wyróżnienie. W poprzednim roku uczeń z naszej szkoły Damian Wilk zdobył I miejsce, a Jakub Szurlej był czwarty.

 Opiekunem merytorycznym był nauczyciel Zbigniew Suchodolski.