ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 21 marca 2019 r. w auli Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Iwoniczu odbyła się uroczystość Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” zorganizowana przez Podkarpacką Wojewódzką Komendę OHP w Rzeszowie. W uroczystości udział wzięła młodzież z Klubu Historycznego im. Armii Krajowej z klasy I LO i II TMR/TPS wraz z opiekunem i dyrektorem Zespołu Szkół.
 Sylwetki „Wyklętych” z terenu Podkarpacia przedstawił Piotr Babinetz, poseł na Sejm RP. Ks. dr Krzysztof Żołyniak przedstawił sylwetkę majora Antoniego Żubryda.

 Następnie wysłuchaliśmy koncertu pieśni patriotycznych „Uwierz Polsko” dr Moniki Brewczak oraz obejrzeliśmy teledysk Eugeniusza Wernsa ps.Pik. Dopełnieniem uroczystości była zorganizowana wystawa „Czas na Niezłomnych”.