ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Przez dwa dni, nauczyciele i uczniowie prezentowali na Targach Edukacyjnych w Krośnie ofertę Zespołu Szkół w Iwoniczu. Odwiedzający nasze stanowisko gimnazjaliści i uczniowie klas ósmych, mieli okazję porozmawiać o szkole i dowiedzieć się jaka panuje w niej atmosfera. Przede wszystkim jednak poznali specyfikę zawodu, z którym planują związać swoją przyszłość. Szczególną popularnością cieszyły się informacje dotyczące dodatkowych umiejętności i uprawnień, jakie mają możliwość uzyskać nasi uczniowie.

 Pozdrawiamy wszystkich, którzy zdecydowali się na kontynuację nauki w Zespole Szkół w Iwoniczu a tych, którzy jeszcze nie są tego pewni, zapraszamy do odwiedzenia naszej Szkoły. Z przyjemnością pokażemy Wam nowoczesne pracownie, warsztaty szkolne czy zaprezentujemy internat. Odpowiemy również na wszystkie pytania. Życzymy Wam powodzenia na egzaminach i do zobaczenia!