ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Dyrekcja Zespołu Szkół w Iwoniczu informuje, że na rok szkolny 2019/2020 prowadzimy nabór do Liceum Ogólnokształcącego o profilu piłka nożna. Oferta skierowana jest zarówno dla uczniów klas ósmych jak i trzecich gimnazjum.
 Zajęcia sportowe z piłki nożnej prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską trzy razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne. Uczniowie nadal będą zawodnikami swoich klubów gdyż szkoła nie zamierza zgłaszać drużyny do rozgrywek.

Finansujemy koszty dojazdu do szkoły jak i koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych.

 Szkoła posiada bardzo dobrą bazę treningową w skład której wchodzi: boisko trawiaste, boisko ze sztuczną nawierzchnią typu Orlik, sala sportowa oraz siłownia. Dysponuje także internatem, którego potencjalni mieszkańcy klas pierwszych będą zwolnieni z opłaty stałej, a ponosić będą jedynie koszty wyżywienia. Ponadto uczniowie dojeżdżający do szkoły będą mieli finansowany bilet miesięczny. Szkoła jest placówką publiczną i za kształcenie nie pobieramy czesnego. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta oraz współpraca przyniesie obopólne korzyści, a młodym adeptom pozwoli na podniesienie swoich piłkarskich umiejętności.

 Jednocześnie informujemy, że w dalszym ciągu prowadzić będziemy nabór do istniejącego już liceum sportowego o specjalności zespołowe gry sportowe oraz liceum mundurowego.

 Liceum sportowe prowadzone jest w naszym zespole od 2002 r. Absolwenci naszego liceum z powodzeniem kontynuują swoje kariery sportowe głównie reprezentując kluby piłkarskie III, IV ligi oraz niższych klas rozgrywkowych prowadzonych przez OZPN Krosno. Ukończenie liceum o profilu sportowym daje też bardzo dobre przygotowanie do podjęcia kształcenia na kierunkach sportowych uczelni wyższych oraz szkół wyższych formacji mundurowych (policja, straż pożarna, wojsko).