ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W ramach projektu „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w Zespole Szkół w Iwoniczu”, uczniowie z III i IV klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych brali udział w kursie kelnerskim. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
 Uczestnicy kursu otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności. Z pewnością pomoże to naszym przyszłym absolwentom w znalezieniu atrakcyjnej pracy.

 Celem kursu było dostarczenie uczestnikom szkolenia umiejętności i kwalifikacji niezbędnych w branży gastronomicznej, zapoznanie z branżą kelnerską, zasadami przygotowanie stanowiska pracy, nakrywanie do stołu, obsługi gości restauracyjnych, organizacji i rozliczania imprez zbiorowych oraz przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz zachęcenie do ćwiczenia umiejętności kelnerskich, które mogą zapewnić dalszy rozwój na rynku pracy.