ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 1 marca członkowie Klubu Historycznego im. AK, uczniowie klas IITŻ i IITMR/TPS uczestniczyli w obchodach Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych w PWSZ w Krośnie. Wysłuchaliśmy prelekcji dr. Mirosława Surdeja połączonej z prezentacją książki „Okręg rzeszowski Narodowej Organizacji Wojskowej – Narodowego Zjednoczenia Wojskowego w latach 1944 -1947”. Wysłuchaliśmy także wystąpienia młodego artysty Dominika Gudowskiego „Sovy” zatytułowanego „Powstaję z kolan”. 

Koncert poświęcony był historii Żołnierzy Niezłomnych, wzbogacony komentarzami patriotycznymi rapera. W obecnych czasach, kiedy do młodych ludzi szybciej może trafić utwór muzyczny, niż najlepiej nawet napisany tekst naukowy, taka forma promocji historii podoba się młodzieży i budzi uznanie.