ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W dniu 20 grudnia 2018 roku w Internacie Zespołu Szkół w Iwoniczu, zgodnie z tradycją jak co roku, odbyła się uroczysta kolacja wigilijna. Pan dyrektor Leszek Zajdel powitał wszystkich obecnych: oraz przewodniczącego Rady Powiatu Krośnieńskiego pana Andrzeja Krężałka, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, przedstawicieli Rady Rodziców, wychowanków i oddał głos młodzieży, która przedstawiła wiersze o tematyce bożonarodzeniowej. W programie artystycznym zaakcentowana była pamięć o walczących za niepodległą Polskę oraz tych co spędzali Wigilie z dala od bliskich w mroźnej, mrocznej Syberii. 

Wystąpił również chór internacki, który śpiewał kolędy przy akompaniamencie akordeonowym w wykonaniu ucznia kl. IV TMR/TPS Artura Czernatowicza. Wszyscy obecni, przy pysznych potrawach i pięknie ozdobionych stołach dzieląc się opłatkiem, składali sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy 2019 Rok. Wesołych Świąt!