ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 30 września 2018 roku w naszym internacie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W tym dniu przed kolacją na chłopców czekała niespodzianka. Dziewczyny z liceum z panią Marią Blicharczyk przygotowały program artystyczny, nie zabrakło piosenek i życzeń a także zabaw podczas, których chłopaki wykazali się dużą pomysłowością i obronili tytułu ,,Chłopak naj..''. Uczennice z technikum żywienia z panią Katarzyną Gładysz upiekły słodkie szarlotki i wykonały papierowe serduszka, którymi obdarowywały swoich kolegów w dniu ich święta.