ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W miesiącu październiku odbyła się Powiatowa Licealiada w szachach drużynowych. W turnieju, w którym wzięło udział pięć szkół powiatu krośnieńskiego grano systemem każdy z każdym w tempie 10 minut na zawodnika.
 Występująca w 3-osobowym składzie reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła w dwóch spotkaniach, jedno zremisowała oraz poniosła jedną porażkę. Wystarczyło to do zajęcia drugiego miejsca w turnieju co pozwoliło uzyskać awans do kolejnego etapu rywalizacji.

 Na początku listopada odbyły się zawody rejonowe Licealiady w szachach drużynowych, w której uczestniczyły po dwie najlepsze szkoły powiatów Krosno-grodzkiego, krośnieńskiego, jasielskiego oraz strzyżowskiego. Nasz zespół pomimo dzielnej postawy nie sprostał wyżej notowanym rywalom zajmując ostatecznie szóste miejsce.
 Zawody były okazją do sprawdzenia swoich możliwości w konfrontacji z zawodnikami grającymi na co dzień w klubach, posiadającymi wysokie kategorie szachowe.

Szkołę reprezentowali:

  • Katarzyna Matyszczak kl.II LO
  • Wioleta Knap kl.II TŻ
  • Grzegorz Hyrcza kl.III TPS
  • Sebastian Król kl.III TMR

Opiekunem zespołu był Tomasz Staroń