ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Sukcesem piłkarzy ręcznych Naszego Zespołu Szkół zakończyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców. W turnieju, który odbył się 14 listopada w Lubatowej startowały cztery szkoły powiatu krośnieńskiego rywalizujące systemem każdy z każdym. Reprezentanci Naszej Szkoły wygrali wszystkie spotkania i pewnie awansowali do kolejnego etapu rozgrywek.
 W swoim pierwszym meczu wysoko pokonali ZS Jedlicze 19:1 górując nad przeciwnikiem w każdym elemencie gry. Następne spotkania nie były już tak jednostronne. Zespoły z Rymanowa i Miejsca Piastowego potrafiły fragmentami przeciwstawić się naszemu zespołowi.

 W spotkaniach tych zabrakło dobrego rozegrania piłki w ataku oraz przede wszystkim skuteczności stąd też zwycięstwa były mniej okazałe. Dzięki dobrej grze bramkarzy oraz całego zespołu w obronie drużyna straciła tylko siedem bramek w całym turnieju. Bardzo dobrze wprowadzili się do zespołu uczniowie klas pierwszych Fabian Winnicki oraz Szymon Pluciński. Chłopakom gratulujemy i życzymy kolejnego sukcesu, tym razem w zawodach rejonowych.

Wyniki spotkań:

 • ZS Iwonicz – ZS Jedlicze (19:1)
 • ZS Iwonicz – LO Rymanów (12:4)
 • ZS Iwonicz - MZSP Miejsce Piastowe (7:3)

Szkołę reprezentowali:

 • Dawid Mularz II TMR
 • Krystian Szarek I Z
 • Grzegorz Albrycht III Z
 • Michał Szwast III Z
 • Artur Czernatowicz IV TPS
 • Piotr Dąbrowski II LO
 • Szymon Szpetnar II TPS
 • Fabian Winnicki I LO
 • Bartosz Sobiecki II TPS
 • Szymon Pluciński I LO
 • Kacper Pelczar II Z
 • Kacper Prajsnar II LO

Opiekun: Tomasz Staroń