ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 5 października 2018 roku na obiektach naszej szkoły odbyły się zawody powiatowej Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Zawody były eliminacją do kolejnego etapu tj. zawodów rejonowych, do którego kwalifikowały się po dwie najlepsze drużyny z każdego biegu. Świetnie zaprezentowali się nasi chłopcy, którzy po emocjonującym biegu zwyciężyli kolegów z Miejsca Piastowego. Uczniowie naszej szkoły tracili do prowadzącej sztafety i musieli odrabiać dzielący ich dystans.

Dopiero na ostatniej zmianie udało się wyprzedzić prowadzącego zawodnika i doprowadzić drużynę do zwycięstwa. Zawodnicy naszej drużyny dali z siebie wszystko i należą się im ogromne gratulacje. Sukces jest tym cenniejszy, że startowaliśmy bez naszego najlepszego zawodnika – Mistrza Polski w Biegach Górskich – Dominika Kijowskiego. Oby tak samo zaprezentowali się w kolejnym etapie rywalizacji i awansowali do finału wojewódzkiego. Tego im życzymy. 

Kolejność końcowa: 

  • I miejsce – ZS Iwonicz (awans)
  • II miejsce- MZSP Miejsce Piastowe (awans)
  • III miejsce – ZSGH Iwonicz Zdrój

Skład zwycięskiej drużyny Zespołu Szkół w Iwoniczu: Pluciński Szymon (kl.I LO), Wilk Dawid (kl.II BS), Kijowski Bartłomiej (kl.I LO), Królicki Kamil (kl.IV TPS), Skrzęta Sebastian (kl.III TPS), Kenar Marcin (kl.I TPS), Winnicki Fabian (kl.I LO), Moszczyński Wiktor (kl.III TPS), Wojtowicz Szymon (kl.III LO), Kasperkowicz Krzysztof (kl.III LO).