Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 11. 06. 2018 r. w Iwoniczu odbyły się zawody piłki nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Powiatowej Licealiady.
 W drużynie dziewcząt wystąpiły : Karolina Bajger (II LO), Sandra Kalita (II LO), Paula Kulisz (III TŻ), Małgorzata Hajduk (II TŻ), Gabriela Koperstyńska (II TŻ), Joanna Wilk (I TŻ), Dominika Mazur (I TŻ).
 W turnieju wystąpiły cztery drużyny. Rywalizowano systemem „każdy z każdym” Mecze były bardzo zacięte. Dziewczyny naszej szkoły zajęły trzecie miejsce, grając bardzo ambitnie w każdym meczu.

 Wyniki naszych dziewcząt:

  • ZS Iwonicz - LO Jedlicze (1 : 1)
  • ZS Iwonicz - LO Rymanów (0 : 0)
  • ZS Iwonicz - ZSGH Iwonicz Zdrój (1 : 3)

 Po zakończeniu zmagań dziewcząt rywalizację rozpoczęli chłopcy. Drużyna naszej szkoły występowała w składzie: Adrian Śliwa (III TMR), Kamil Królicki (III TMR), Grzegorz Moskal (III TMR), Krzysztof Cwynar (III TMR), Jakub Kijowski (III TMR), Wiktor Moszczyński (II TMR), Paweł Suwała (II TMR), Dawid Mularz (I TPS), Robert Filip (I TŻ), Błażej Zając (I ZMS), Szymon Wójtowicz (II LO), Krzysztof Kasperkowicz (II LO).
 W zawodach chłopców również wystąpiły cztery drużyny, rywalizujące tym samym systemem.
 Chłopcy naszej szkoły spisali się bardzo dobrze, wygrywając cały turniej, prezentując bardzo efektowną i efektywną grę. Po dwóch pewnych zwycięstwach w ostatnim pojedynku zremisowali z bardzo dobrą drużyną z Jedlicza. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i trzymał w napięciu do ostatnich sekund. Dzięki remisowi nasza drużyna zapewniła sobie zwycięstwo w turnieju lepszym bilansem bramek.

Wyniki spotkań naszej drużyny:

  • ZS Iwonicz - LO Rymanów (4 : 0)
  • ZS Iwonicz - ZSGH Iwonicz Zdrój (5 : 0)
  • ZS Iwonicz - ZS Jedlicze (2 : 2)

image01.jpg image02.jpg image03.jpg

image04.jpg image05.jpg image06.jpg

image07.jpg image08.jpg image09.jpg

image10.jpg image11.jpg image12.jpg

image13.jpg image14.jpg