ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Każde pokolenia ma swój czas…, słowa piosenki zespołu Kombi rozpoczęły uroczyste pożegnanie uczniów klas: III LO, IV TŻiUG i IV TMR/TPS, które odbyło się w ciepły słoneczny piątek 26 kwietnia. Czas nauki w naszej szkole dla uczniów klas najstarszych minął. Kiedy zadzwoni dzwonek, w murach szkoły, ich już tam nie będzie. Kolejna życiowa podróż właśnie dobiegła końca.  Wzruszeni, ale zadowoleni – tak wyglądali tegoroczni maturzyści podczas uroczystości kończących ich edukację.

 Uczniowie klasy II LO w imieniu wszystkich młodszych kolegów żegnali absolwentów wierszem, piosenką, wesołym skeczem z życia maturzysty oraz drobnymi upominkami.
 Pan dyrektor Leszek Zajdel, pani wicedyrektor Jolanta Bajgier oraz wychowawcy klas Agnieszka Gościńska, Małgorzata Sroka i Ksenia Buczek, wręczyli absolwentom świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy i nagrody książkowe. Szczególne wyróżnienie w postaci świadectwa ukończenia szkoły z biało-czerwonym paskiem  otrzymały uczennice LO: Anita Sobiecka, i Paulina Plezia oraz Karolina Warchoł z klasy IV TŻiUG.
 Drodzy absolwenci życzymy Wam samych sukcesów, zarówno w najbliższej, jak i dalszej perspektywie. Niech czas matur minie bezstresowo i zakończy się uzyskaniem wysokiego wyniku. Wspominajcie nas ciepło. Drzwi do naszej szkoły są dla Was zawsze otwarte.

Zdjęcia