ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W dniu 24 kwietnia 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Krośnie pod hasłem „Żyj zdrowo i kolorowo” odbył się VII Powiatowy Piknik Artystyczny, którego celem nadrzędnym było promowanie rodzinnych wartości, dobrych wzorców oraz zdrowego stylu życia. Otwarcia pikniku dokonał nasz zespół tańca „KRAKOWIAK”, wykonując dostojnego i barwnego poloneza. W ramach pikniku szkoły ponadgimnazjalne powiatu krośnieńskiego przygotowały stoiska reklamujące szkoły i przedstawiały oferty edukacyjne na rok szkolny 2018/2019, skierowane do gimnazjalistów.

 W czasie trwania pikniku dokonano podsumowania i rozstrzygnięcia konkursu literackiego zorganizowanego w ramach obchodów Narodowego Dnia Życia pod hasłem „Rodzinna i Niepodległa”. Wicestarosta Adolf Kasprzyk podziękował i pogratulował laureatom oraz wręczył nagrody.
 Ważnym punktem spotkania było wręczenie stypendiów Starosty Krośnieńskiego uczniom szkół ponadgimnazjalnych za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Wśród nagrodzonych byli również uczniowie naszej szkoły: Gabriela Dyjak (II LO), Zuzanna Konik (II LO), Agata Kusz (II TŻiUG), Monika Urbanek (II TŻiUG), Diana Węgrzyn (II TŻiUG), Dominik Kijowski (I TŻiUG) oraz Damian Wilk (III TMR). Uczniowie otrzymali listy gratulacyjne wraz z życzeniami z rąk wicestarosty Adolfa Kasprzyka i przewodniczącego Rady Powiatu Kazimierza Gładysza.
 GRATULUJEMY wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów, zarówno w nauce jak i sporcie.
 Całe spotkanie uświetniły występy uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a naszą szkołę godnie reprezentował zespół tańca „KRAKOWIAK” w składzie: Piotr Dąbrowski (I LO), Kamil Kusz (I LO), Agnieszka Mąka (I LO), Adrianna Hryćko (II LO), Patrycja Stanisławczyk (II LO), Krzysztof Kulik (II LO), Jakub Bereżański (II LO), Miłosz Gąska (III LO), Dominika Mazur (I TŻiUG), Weronika Kielar (I TŻiUG), Patryk Piękoś (I TŻiUG) oraz Alina Duszczyńska uczennica klasy II TŻiUG, która oprócz tańca przepięknie zaśpiewała piosenkę ADELLE „Send my love”. Serdecznie dziękujemy p.Teresie Mazurek za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie uczniów do występu oraz wymienionym uczniom za pracę i godną postawę uczniowską.
 Dziękujemy szczególnie Carmine Gallo uczniowi klasy II TPS, który godnie reprezentował naszą szkołę oraz wykazał się dużym zaangażowaniem i wysoką kulturą osobistą podczas rekrutacji uczniów do klas pierwszych, a także Dianie Węgrzyn (II TŻiUG) i Joannie Wilk (I TŻiUG) za prezentowanie swoich umiejętności w sztuce carvingu i origami.
 Uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych wraz z p.Małgorzatą Sroką i Anną Korbecką zadbali o poczęstunek dla wszystkich uczestników pikniku. Przygotowali oni kruche ciasteczka, które cieszyły się powodzeniem wśród gimnazjalistów.
 Udział naszej szkoły w pikniku był możliwy dzięki wsparciu Dyrekcji szkoły, pomocy i zaangażowaniu wielu nauczycieli: Marty Dragan, Urszuli Haduch, Marii Harłacz, Piotra Jakubowicza, Krystyny Kubit, Teresy Mazurek, Marka Rygla oraz Jacka Winiarskiego. Dziękujemy wszystkim za zrozumienie, zaangażowanie i pomoc.