ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 6.04.2018 r. na trasie biegowej przy naszej szkole odbyły się Powiatowe Indywidualno-Drużynowe Biegi Przełajowe, w których startowało 234 zawodniczek i zawodników z całego powiatu.
 Zawody przeprowadzone w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady SZS. Były one eliminacją do etapu rejonowego z udziałem najlepszych szkół powiatów: strzyżowskiego, jasielskiego, Krosno-grodzkiego i krośnieńskiego.

 Łącznie odbyło się osiem biegów, z których do kolejnego etapu kwalifikowało się po dwie najlepsze drużyny z każdego biegu oraz zawodnicy, którzy w poszczególnych startach uplasowali się na miejscach 1-3. W zawodach rozgrywanych w bardzo trudnych warunkach (deszcz i niska temperatura), świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.
 W kategorii chłopców zwyciężył Dominik Kijowski z klasy I TŻ, a tuż za nim uplasował się Krzysztof Kasperkowicz z klasy II LO. Wysokie miejsca zajęli także pozostali nasi uczniowie: Wiktor Moszczyński (II TPS) - 5 miejsce, Michał Szwast (II Z) - 6 miejsce, Robert Filip (I TŻ) - 9 miejsce, Paweł Suwała (II TPS) -10 miejsce. W kategorii dziewcząt było równie dobrze. Drugie miejsce zajęła Karina Hawrot z klasy I LO, a trzecie Małgorzata Hajduk z klasy II TŻ. Wysokie miejsca uzyskały także: Katarzyna Matyszczak (I LO) - 6 miejsce, Magdalena Dąbrowska (I LO) - 8 miejsce, Justyna Janiszewska (II TŻ) - 12 miejsce), Weronika Głód (I LO) - 16 miejsce.
 Świetne występy pozwoliły zwyciężyć naszym zespołom w klasyfikacji drużynowej.
 Na zakończenie zawodów pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy dla najlepszych zawodników i zwycięskich drużyn wręczył dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu mgr inż. Leszek Zajdel. W przygotowanie zawodów oprócz nauczycieli zaangażowana była liczna grupa młodzieży. Za przygotowanie trasy odpowiadali: Mateusz Graboń oraz Paweł Curzydło z klasy II TPS. Biuro zawodów prowadziły: Paulina Galant oraz Maria Tchoryk z klasy IV TŻ, Magdalena Bolek, Paulina Kamińska, Gabriela Koperstyńska, Agata Kusz, Gabriela Mroczka, Monika Urbanek, Diana Węgrzyn, Bernadetta Wojtoń-wszystkie z klasy II TŻ.
 Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach rywalizacji.