ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Nietypowo, bo w poniedziałek (9.04.18r. o godz. 18.00) koszykarze Miasta Szkła Krosno podejmowali we własnej hali aktualnego Mistrza Polski – zespół Stelmet Enea BC Zielona Góra.
 Był to przedostatni pojedynek naszej drużyny przed własną publicznością. Trudne zadanie czekało naszych koszykarzy, ale po wielkich zmaganiach i wyrównanej walce wywalczyli tylko dwupunktową przegraną. Mecz zakończył się wynikiem 97:95 dla zespołu Stelmetu.

 Najlepiej punktującym zawodnikiem Miasta Szkła Krosno w tym meczu był Anton Gaddefors, zdobywca 30 punktów i 5 zbiórek.
 Grupa młodzieży z naszej Szkoły, 14 uczniów - kibiców koszykówki wraz z opiekunami: Pawłem Kowalskim i Teresą Mazurek oglądała pełen emocji mecz na hali MOSiR-u w Krośnie. Po meczu mieliśmy przyjemność rozmowy z zawodnikami „Szklanej drużyny” oraz zrobieniu zdjęć grupowych, jak i indywidualnych selfie.
 Koszykarscy kibice ZS Iwonicz: Bereżański Jakub, Bończak Patryk, Czekaj Paulina, Dąbrowska Magdalena, Dąbrowski Piotr, Dyjak Gabriela, Głód Weronika, Kulisz Paula, Kulik Krzysztof, Matyszczak Katarzyna, Nastyn Aleksandra, Orluk Krzysztof, Prajsnar Kacper, Sobiecka Anita.

Zdjęcia w galerii