ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

10 kwietnia 2018 r., z samego ranka, grupa śmiałków z naszej Szkoły zjawiła się w krośnieńskim oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. Stoczyli oni wewnętrzna walkę ze strachem przed "dużą i grubą igłą" i zwyciężyli! Nasi uczniowie przeszli standardową procedurę: rejestracja, wypełnienie ankiety, badania, a na koniec upragnione oddawanie krwi. Dla nich wszystkich był to pierwszy raz, kiedy mogli się przysłużyć tak szczytnej idei.

Na sam koniec, tradycyjnie, każdy z uczestników wyjazdu dostał czekolady, a niektórzy z obecnych już snuli plany o regularnym oddawaniu krwi...

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i dziś zjawili się w krośnieńskim szpitalu. Mamy nadzieje, że będą dobrym przykładem dla swoich koleżanek i kolegów!

Galeria zdjęć