ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Zespół Szkół w Iwoniczu oferuje wynajem budynku internatu wraz z zapleczem kuchennym dla zorganizowanych grup w okresie ferii letnich. 

Nasza placówka jest położona w miejscowości Iwonicz, przy ul. Zadwór 15, w odległości 5 km od uzdrowiska Iwonicz-Zdrój. Internat znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 4 ha, na której znajduje się zespół boisk „Orlik - 2012”, bieżnia na 100 m ze skocznią w dal oraz niepełnowymiarowe boisko trawiaste do piłki nożnej.  Na terenie posesji znajduje się też parking na około 45 miejsc postojowych, monitorowany przy pomocy kamer telewizyjnego systemu dozorowego. 

Dysponujemy 50 pokojami 2-3 osobowymi, wyposażonymi w indywidualne węzły sanitarne. Każde piętro internatu posiada świetlice oraz dostęp do sieci internetowej Wi-Fi. Jest również dostępna cyfrowa telewizja naziemna.

Ośrodek posiada w pełni wyposażone zaplecze kuchenne z jadalnią, której powierzchnia wynosi ok. 285 m2. Przygotowanie posiłków we własnym zakresie. Jest w nim również dostępna świetlica o powierzchni ok. 80 m2. 

Zorganizowanym grupom, po wcześniejszym uzgodnieniu, udostępniamy salę sportową o wymiarach 12 m x 24 m i salę gimnastyczną z lustrami o wymiarach 7m x 14m oraz boisko „Orlik”.

W promieniu 15 km od ośrodka znajduje się wiele atrakcyjnych obiektów turystycznych i zabytkowych. W Krośnie dwie kryte pływalnie, Muzeum Podkarpackie (największa w Europie kolekcja lamp naftowych), Centrum Dziedzictwa Szkła, Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu, Rezerwat przyrody „Prządki”, zamek „Kamieniec”, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce, i wiele innych.

Można też organizować wycieczki autokarowe połączone z wędrówkami pieszymi w atrakcyjnych krajobrazowo i przyrodniczo miejscach w Magurskim i Bieszczadzkim Parku Narodowym (Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, Zalew Soliński, kolejka wąskotorowa, zagroda pokazowa żubrów w Mucznem). W odległości ok. 80 km znajduje się też Muzeum – Zamek w Łańcucie.

Z Iwonicza-Zdroju organizowane są jednodniowe wycieczki np. do Lwowa, na Słowację czy Węgry. 

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wynajem internatu  szkolnego wraz z zapleczem kuchennym, z przeznaczeniem na cele noclegowe, w okresie wakacji 2018 roku.

Warunkiem rozpatrzenia oferty jest zobowiązanie do wykorzystania przez oferenta przynajmniej trzech tysięcy osobodni w okresie wakacji, tj. od 1 lipca do 25 sierpnia 2018 r. oraz wykazanie przez oferenta przynajmniej trzyletniego okresu działalności związanej z organizacją wypoczynku letniego dla grup turystycznych.

W ofercie należy podać proponowaną stawkę czynszu za jeden osobodzień. 

Oferty należy składać w formie pisemnej do dnia 15 stycznia 2018 r. w sekretariacie Zespołu Szkół w Iwoniczu, ul. Zadwór 15, 38-440 Iwonicz, osobiście lub za pośrednictwem poczty.

Po dokonaniu wyboru najkorzystniejszej oferty, zawarta zostanie umowa najmu obiektu na okres wakacji (od 1 lipca, do 25 sierpnia 2018 r.), z możliwością jej późniejszego przedłużenia.

Obiekt można oglądać w dni robocze w godzinach od 8.00 do 20.00.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny:

Tel: 13 43 518 11 

Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu