ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Z udziałem reprezentacji naszej szkoły w dniu 9 listopada 2017 roku w Krośnie odbyła się rejonowa Licealiada w drużynowych szachach szybkich. W zawodach, które były eliminacją do finału wojewódzkiego uczestniczyły najlepsze drużyny z powiatów: strzyżowskiego, jasielskiego, Krosno-grodzkiego i krośnieńskiego. Grano systemem kołowym w tempie 10 minut na zawodnika.
 Nasz zespół rozpoczął zawody od porażki z ZST Strzyżów ale później było już tylko lepiej. Trzy zwycięstwa, dwa remisy i tylko jedna porażka spowodowały że do końca liczyliśmy się w walce o awans.

 Poza zwycięzcą turnieju ZSP Nr 5 Krosno zespoły były wyrównane. Drugie miejsce premiowane awansem z dorobkiem 9 punktów zajął Zespół Szkół Nr 3 Jasło, z którym nasi szachiści zwyciężyli w stosunku 3:1. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce gromadząc 8 punktów, tyle co dwa wyprzedzające nas zespoły. O kolejności decydowały małe punkty, których mieliśmy najmniej.
 Najlepiej w naszej drużynie zaprezentowali się: Maciej Staroń, (kl.IV TŻ)-5pkt. Dominik Lewandowski (kl.III LO)-4 pkt. oraz Katarzyna Matyszczak (kl.I LO)-4,5 pkt. W zespole wystąpił także uczeń klasy III LO Mateusz Ziajor.
 Po raz ostatni w naszej drużynie wystąpili Maciej Staroń (kl.IV TŻ) oraz Dominik Lewandowski (kl.III LO). Dziękujemy za wszystkie lata reprezentowania naszej szkoły.

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:

  • ZS Iwonicz–ZST Strzyżów 0,5:3,5
  • ZS Iwonicz–I LO Krosno 2:2
  • ZS Iwonicz–I LO Jasło 3:1
  • ZS Iwonicz – ZSP Nr 5 Krosno 0:4
  • ZS Iwonicz-I LO Strzyżów 2:2
  • ZS Iwonicz-ZS Nr3 Jasło 3:1
  • ZS Iwonicz – ZSGH Iwonicz Zdrój 3:1