ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Nasza szkoła realizuje kolejny projekt w ramach programu Erasmus+, Partnerskie Projekty Szkół.
 Projekt zatytułowany jest Mobilise YOUrself – studying and working in the EU, a jego realizacja potrwa do 31 lipca 2020r. Uczestnicy projektu otrzymają szansę poznania i porównania rynków pracy i edukacji w poszczególnych krajach, form poszukiwania pracy czy kontaktów z pracodawcami. Ponadto, w czasie 7 międzynarodowych spotkań projektowych oraz krótkoterminowych wymian grup uczniów uczestnicy będą mieli wspaniałą okazję do nawiązywania nowych znajomości, poznawania kultur innych krajów oraz rozwijania swoich umiejętności językowych.  

 W Projekt zaangażowanych jest 7 krajów – oprócz naszej szkoły są to szkoły z Niemiec, Grecji, Cypru, Belgii, Włoch i Łotwy. Z częścią z nich współpracowaliśmy już przy poprzednim projekcie, więc będziemy mieć okazję zarówno do nawiązania nowych znajomości, jak i pogłębienia istniejących przyjaźni.  Należy podkreślić, że wszystkie działania związane z realizacją projektu oraz wyjazdy zagraniczne są w całości finansowane ze środków Unii Europejskiej.  Gorąco zapraszamy uczniów klas pierwszych i drugich do współpracy w ramach Szkolnego Koła Erasmus+.
 Pierwszy wyjazd do Włoch już wkrótce!!! Koordynatorzy Projektu: Katarzyna Marosz – Majewska, Bożena Zajdel