ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 12 października 2017 roku, jak co roku, w naszej szkole odbyło się Sportowe Podsumowanie Roku Szkolnego 2016/2017 z udziałem zaproszonych gości: radnych sejmiku wojewódzkiego, przedstawicieli powiatu krośnieńskiego, wójtów, burmistrzów, dyrektorów szkół.  Podsumowano współzawodnictwo sportowe szkół powiatu krośnieńskiego, rywalizujących w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady oraz Licealiady Szkolnego Związku Sportowego.
 Podobnie jak w latach poprzednich, nasza szkoła rywalizująca w ramach Licealiady zajęła I miejsce, wyprzedzając zdecydowanie ZSGH Iwonicz Zdrój oraz LO Rymanów.

 Wyróżnienie z rąk Starosty Krośnieńskiego odebrał Dyrektor naszego Zespołu Leszek Zajdel, nauczyciel wychowania fizycznego Robert Gorzynik oraz delegacja uczniów w składzie: Anita Sobiecka kl. III LO, Joanna Ścibor kl. II LO i Zuzanna Konik kl. II LO. Szkoła otrzymała pamiątkowy puchar wraz z dyplomem oraz talon na sprzęt sportowy.

Największe osiągnięcia sportowe uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2016/2017 przedstawiają się następująco:

  • 4 miejsce finale wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej chłopców,
  • 6 miejsce finale wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt,
  • 7 miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w koszykówce dziewcząt,
  • 7 miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych chłopców, 

 Łącznie w zawodach sportowych uczniowie zdobyli dla szkoły i powiatu 470 pkt., co dało 21 miejsce w województwie na 163 sklasyfikowane szkoły. Zaangażowanie Dyrekcji Szkoły, pasja nauczycieli wychowania fizycznego oraz uczniów, pozwala osiągać dobre wyniki nie tylko w powiecie, ale także na arenie województwa. 

 Uroczystość uświetnił występ zespołu akrobatycznego z Ustrobnej oraz występ wokalny Aliny Duszczyńskiej uczennicy klasy II TŻ, która wykonała piosenkę pt. ,,Więc chodź pomaluj mój świat”.
 Na zakończenie uroczystości gratulacje, podziękowania oraz życzenia wszystkim wyróżnionym złożyli Starosta Powiatu Jan Juszczak, Burmistrz Gminy Iwonicz Zdrój Witold Kocaj oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Leszek Zajdel. Zdjęcia w galerii.