ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W dniu 6 października 2017 roku w ramach promocji Szkoły odbył się turniej ,,szóstek’’ piłkarskich dla gimnazjalistów. Zaproszenie przyjęło sześć reprezentacji okolicznych szkół gimnazjalnych, które rywalizowały najpierw w grupach, a następnie o poszczególne miejsca. W grupie A znalazły się drużyny z Lubatówki, Lubatowej oraz Rogów. Natomiast w grupie B rywalizowały zespoły z Długiego, Iwonicza Zdroju oraz Iwonicza. Zdecydowanie najlepsze w swoich grupach okazały się zespoły z Lubatówki oraz Długiego i to one spotkały się w finale. Turniej wygrało Gimnazjum z Lubatówki, które po zaciętym meczu pokonało Gimnazjum z Długiego 4:3.

 W meczu o III miejsce Gimnazjum Iwonicz zwyciężyło Gimnazjum z Lubatowej 2:0. Piąte miejsce w turnieju przypadło gimnazjum w Rogach, a szóste Gimnazjum z Iwonicza Zdroju.
 Oprócz rywalizacji sportowej zawodnicy mieli okazje zapoznać się z bazą dydaktyczną oraz ofertą edukacyjną szkoły na rok szkolny 2018/2019.
 Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wręczyła Pani Naczelnik Wydziału Oświaty Teresa Kuźniar oraz Pan Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Leszek Zajdel. Dyrektor podziękował drużynom za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju. Wyraził także nadzieję, że w ramach dalszego etapu kształcenia wielu z grających w turnieju wybierze ofertę Zespół Szkół w Iwoniczu.

Wyniki rywalizacji:

Grupa A

  • Lubatówka - Lubatowa 3:0
  • Lubatówka - Rogi 5:2
  • Lubatowa - Rogi 5:2

Grupa B

  • Długie - Iwonicz Zdrój 5:1
  • Długie - Iwonicz 3:1
  • Iwonicz - Iwonicz Zdrój 2:7

Finał: Lubatówka – Długie 4:3

Mecz o III miejsce: Lubatowa - Iwonicz 0:2

Mecz o 5 miejsce: Rogi - Iwonicz Zdrój 3:0