ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, informatyk, żywienia i usług gastronomicznych, architektury krajobrazu, masażysta

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacujno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; ślusarz-spawacz; monter zabudowy i robót wykończeniowych w bud-wie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Uczeń klasy II technikum mechanizacji rolnictwa Damian Wilk został mistrzem województwa podkarpackiego w finale Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.
Tegoroczne turniej odbył się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie i wzięło w nim udział 36 uczestników reprezentujących 12 szkół - zwycięzców eliminacji powiatowych. Turniej składał się z kilku konkurencji. Najpierw uczestnicy rozwiązywali test z przepisów ruchu drogowego, test ze skrzyżowań oraz test z historii motoryzacji.

Następnie wykonywali konkurencje praktyczne: jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarta”, jazda sprawnościowa motorowerem, przygotowanie pojazdu do jazdy i udzielanie I pomocy przedmedycznej.
 W klasyfikacji drużynowej uczniowie naszej szkoły w składzie: Patryk Chmura z kl. III technikum pojazdów samochodowych, Piotr Kordyś z kl. IV technikum pojazdów samochodowych i wspomniany Damian Wilk uplasowali się na III miejscu.
 Uczniowie naszej szkoły podtrzymali dobre wyniki osiągane w tym turnieju w ostatnich latach: w roku 2012, 2013, 2014 i 2016 byli mistrzami województwa podkarpackiego w klasyfikacji drużynowej a w 2015r. zajęli II miejsce.
Do rywalizacji w turnieju motoryzacyjnym uczniów przygotowywał dyrektor Leszek Zajdel. Gratulujemy!!!