ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 28 kwietnia 2017 roku w ArtKinie w Krośnie odbył się VI Powiatowy Piknik Artystyczny pod hasłem „Żyj zdrowo i kolorowo”, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe w Krośnie. Jego głównym celem było promowanie rodzinnych wartości, dobrych wzorców oraz zdrowego stylu życia.
 Otwarcia pikniku dokonał nasz szkolny zespół „Krakowiak”, wykonując krakowiaka. Występ ten był możliwy dzięki dużemu zaangażowaniu Pani Teresy Mazurek i Katarzyny Gładysz oraz pasji i zaangażowaniu naszych uczniów.  

 Jednym z punktów imprezy było ogłoszenie wyników konkursu literackiego, organizowanego pod hasłem „Rodzina energią dla Polski” - w ramach Narodowego Dnia Życia. Podsumowania konkursu i ogłoszenia wyników dokonała przewodnicząca jury Pani Jolanta Bajgier, która podkreśliła, że wszyscy, którzy starają się przelać swoje myśli na papier zasługują na wyróżnienie, a słowa podziękowania skierowała również po adresem nauczycieli i opiekunów uczestników konkursu.
 Następnie Wicestarosta Krośnieński Adolf Kasprzyk i Przewodniczący Rady Powiatu Kazimierz Gładysz uhonorowali stypendiami najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu krośnieńskiego, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce i sporcie. W grupie stypendystów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Anita Sobiecka, Diana Węgrzyn, Paulina Plezia, Gabriela Dyjak, Patrycja Wiernusz, Aleksandra Wiernusz, Wiktoria Płoska, Barbara Szumańska, Joanna Ścibor, Patrycja Domaradzka, Zuzanna Konik, Magdalena Lenart, Mateusz Ziajor, Mateusz Wokurka, Grzegorz Moskal, Michał Szwast, Jerzy Krzanowski, Michał Krzanowski i Sławomir Kwiatkowski. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 O oprawę muzyczną pikniku zadbali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu krośnieńskiego, w tym przedstawiciele naszej szkoły. Swoimi umiejętnościami tanecznymi w krakowiaku wykazały się uczennice: Paulina Plezia, Joanna Armata, Anita Sobiecka, Karolina Warchoł, Justyna Dubiel, Patrycja Zbiegień, Adrianna Hryćko i Patrycja Stanisławczyk. Ponadto swoje zdolności wokalne zaprezentowała uczennica klasy III TŻiUG Monika Konik, która przepięknie zaśpiewała piosenkę pt: „Color of your life”. Wszystkim uczennicom dziękujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów artystycznych.
 Zainteresowaniem gimnazjalistów cieszyło się również stoisko naszej szkoły, przy którym przedstawiciele młodzieży wraz z nauczycielami prezentowali ofertę edukacyjną na rok szkolny 2017/2018. Składamy podziękowania uczniom: Marlenie Farbaniec i Sandrze Kalicie z klasy I LO, Pauli Kulisz i Sylwii Solińskiej z klasy II TŻiUG oraz Karolowi Mercikowi z klasy II TMR/TPS za zaangażowanie i pomoc oraz godną pochwały postawę uczniowską.
 Na zakończenie Pikniku uczniowie mieli okazję obejrzeć film „Power Rangers”.
 Uczniowie klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych wraz z nauczycielami Anną Korbecką i Krystyną Kubit zadbali o poczęstunek dla wszystkich uczestników pikniku. Przygotowali oni kruche ciasteczka, które cieszyły się dużym powodzeniem wśród gimnazjalistów.
 Udział naszej szkoły w pikniku był możliwy dzięki wsparciu Dyrekcji szkoły, pomocy i zaangażowaniu wielu nauczycieli. Wśród nich: Marty Dragan, Teresy Mazurek, Urszuli Haduch, Marii Harłacz, Krystyny Kubit, Marka Rygla oraz Jacka Winiarskiego. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zrozumienie, zaangażowanie i pomoc.
Opracowała: Maria Harłacz, Urszula Haduch