ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 28 kwietnia 2017 r. zakończył się z pewnością także i dla naszych absolwentów najpiękniejszy czas w życiu, bo okres beztroskiej szkolnej młodości. Szkoła to nie tylko nauka, ale rozwijanie pasji, zainteresowań, wycieczki, ogniska, przyjaźnie i gorące uczucia.
 Tym trudniej było młodszym kolegom pożegnać tych wszystkich, którzy służyli im swoją wiedzą i szkolnym doświadczeniem. Z sympatią i życzliwością pomagali rozwiązywać problemy niedoświadczonych roczników. Monika pięknie wyśpiewała, a dziewczyny z II LO życzyły starszym kolegom dobrych wyborów i powodzenia na egzaminie maturalnym.  

 Kapituła uczniowska przyznała także wyróżnienie - „Złotą Statuetkę - Iwonkę”, dla tych , którzy szczególnie zapisali się w historii szkoły, jako najlepsi uczniowie, sportowcy, kabareciarze czy pasjonaci. Zaś klasa III TŻ przygotowała skecz o nauce historii i porannej próbie poprawy niezaliczonego sprawdzianu.
 Pan dyrektor Leszek Zajdel, pani wicedyrektor Jolanta Bajgier oraz wychowawcy klas Urszula Haduch, Anna Korbecka i Bożena Zajdel, wręczyli absolwentom świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy i nagrody książkowe. Wyróżniono także najlepszych sportowców, którzy otrzymali torby treningowe.
 Następnie niezawodni kabareciarze – „Prezesi” po raz ostatni dali pokaz dobrego humoru, wspominając trudy treningów i mozolnej nauki, dziękowali w ten sposób swoim nauczycielom i trenerom.
 Życzenia pięknego, dorosłego życia popłynęły z ust dyrektorów i wychowawców. Były kwiaty, podziękowania, uśmiechy i łzy, bo przecież nie tak łatwo jest żegnać miejsce i ludzi , z którymi było się przez trzy, czy cztery lata… 

Zdjęcia w galerii