ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 25 kwietnia 2017 roku odbył się w naszej szkole finał XI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej z udziałem uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Celem konkursu, którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Krośnie jest krzewienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy historycznej i postaw patriotycznych, kształtowanie wrażliwości na piękno języka polskiego oraz promocja lokalnych talentów. Na przesłuchania zgłosiło się blisko 60 recytatorów.

Każdy uczestnik przygotował jeden utwór o tematyce patriotycznej, dominowały wiersze Adama Mickiewicza, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Marii Konopnickiej.
 Otwarcia i powitania przybyłych uczestników wraz z nauczycielami i opiekunami dokonał dyrektor szkoły Leszek Zajdel.
 Komisja konkursowa, pod przewodnictwem Jolanty Bajgier oceniała interpretację, dykcję, zrozumienie tekstu i ogólne wrażenia artystyczne. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników wyłoniono zwycięzców. Nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora wręczali wicestarosta Adolf Kasprzyk, dyrektor ZS w Iwoniczu Leszek Zajdel. Wszyscy recytatorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział.
 Swój udział w konkursie zaznaczyli uczniowie naszej szkoły: Magdalena Niemiec (kl. II TŻ) oraz nagrodzeni Krystian Borek (kl. III LO), który zajął II miejsce i Anita Sobiecka (kl. II LO) – zajmując III miejsce.
 Barbara Szumańska (kl. III LO) została wyróżniona w V Powiatowym Konkursie Polskiej Pieśni Religijnej „Śpiewajmy Świętym”, który odbył się 27 kwietnia w Korczynie. Gratulujemy!