ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W piątek 31 marca 2017 roku w naszej bibliotece szkolnej gościliśmy siostry misjonarki ze Zgromadzenia Sióstr Klawerianek z Krosna. Siostra Agata swoją prelekcję o życiu mieszkańców Zielonego Przylądka urozmaiciła pokazem zdjęć, które stanowią dokumentację  fotograficzną jej pobytu na wyspie Cobo Verde. Spotkanie było zachętą do pracy na rzecz wolontariatu misyjnego, a tym samym przygotowaniem  członków Szkolnego Koła Caritas  do udziału w majówce misyjnej, która odbędzie się w Krośnie w dniu 9 maja b.r.

Udział uczniów naszej szkoły w majówce będzie pomocą w realizacji projektu misyjnego – Wsparcie dla Przedszkola ROSY-MAR.