ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Hala MOSiR w Krośnie była miejscem rozgrywania zawodów półfinałowych w koszykówce dziewcząt. Zawody odbyły się z udziałem czterech szkół ponadgimnazjalnych wyłonionych z wcześniejszych eliminacji powiatowych i rejonowych: ZSP nr 5 Sanok, ZSO Brzozów, ILO Krosno i ZS Iwonicz. Grano 4x7minut.
 Bardzo udanie zaprezentowała się drużyna naszej szkoły. Dziewczyny pokazały szybką, dynamiczną i skuteczną koszykówkę. W pierwszym meczu turnieju pokonały ZSO Brzozów 32:21.

 Drugi mecz okazał się bardzo dużym wyzwaniem, gdyż drużyna ZSP nr 5 z Sanoka zdecydowania przeważała warunkami fizycznymi. Początek spotkania był wyrównany, wynik oscylował wokół remisu, a rywalki często uciekały się do niesportowych zagrań, faulując bardzo często. Jednak koszykarki z Iwonicza pokazały kolejny raz charakter, chęć zwycięstwa i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Wygrały ten mecz 43:34, awansując tym samym do szczebla finałowego rozgrywek koszykarskich w Licealiadzie.
 Całej drużynie należą się serdeczne gratulacje i podziękowania za wspaniałe wyniki i godne reprezentowanie szkoły, życzymy dalszych sukcesów.
Skład drużyny: Kinga Sobiecka IIILO, Patrycja Wiernusz IIILO, Marta Górniak IIILO, Barbara Szumańska IIILO, Ewelina Turek IIILO, Sylwia Solecka IIILO, Anita Sobiecka IILO, Paulina Czekaj IILO, Aleksandra Wiernusz IITŻ, Patrycja Zbiegień IITŻ. Drużynę do zawodów przygotowywał trener Paweł Kowalski.