ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 2 kwietnia w Iwoniczu–Zdroju odbyły się uroczystości upamiętniające Tragedię Smoleńską. Po nabożeństwie oraz Mszy Świętej w intencji Ojczyzny odprawionej w kościele parafialnym w Iwoniczu–Zdroju, w sali kina „Wczasowicz” miała miejsce uroczystość patriotyczna przygotowana przez uczniów ZSGH. W jej trakcie ogłoszono wyniki konkursu „Warto być Polakiem”, organizowanego pod patronatem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Wojciecha Fałkowskiego. Wzięło w nim udział blisko 150 uczniów, rywalizujących w kategoriach: plakat, wypracowanie, wiersz oraz prezentacja multimedialna/film. 

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny zaznaczyli w nim swój udział, zajmując:

  • I miejsce w kategorii plakat: Ewelina Podsobińska (kl. II LO)
  • I miejsce w kategorii wypracowanie: Angelika Klepacz (kl. I LO)
  • II miejsce w kategorii wiersz: Alina Duszczyńska (kl. I TŻ)
  • II miejsce w kategorii wypracowanie: Alina Ścibor (kl. I LO)
  • II miejsce w kategorii prezentacja multimedialna: Krystian Kuźniak (kl. I TŻ)
  • II miejsce w kategorii plakat: Sandra Kalita (kl. I LO)
  • wyróżnienie w kategorii wiersz: Paulina Kamińska (kl. I TŻ)

 Uczestnicy konkursu otrzymali cenne nagrody, wśród których znalazły się: wartościowe książki, albumy, gry edukacyjne, puzzle, słuchawki, power-banki, pen-drive, eleganckie pióra i długopisy. Dziękujemy za trud włożony w przygotowanie prac – opiekun Klubu Historycznego im. AK A. Gościńska i U. Haduch.