ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Czwarty dzień międzynarodowego spotkania projektowego wymagał od wszystkich uczestników dobrej kondycji, gdyż obfitował w liczne atrakcje od rana aż do godzin nocnych. Najpierw cała międzynarodowa grupa udała się do Łańcuta. Zarówno sam zamek, jak i powozownie, stajnie oraz storczykarnia zachwyciły wszystkich zwiedzających. Nasi goście mogli poznać bogatą historię tego miejsca, podziwiać zgromadzone eksponaty, a także pozwolić sobie na chwilę relaksu w otoczeniu wspaniałej kolekcji storczyków.

Bezpośrednio z Łańcuta uczestnicy wymiany udali się do Rzeszowa – tam przez kilka godzin „polowali” na pamiątki z Polski i oryginalne prezenty dla swoich bliskich. Jednak wizyta w Rzeszowie nie była końcem atrakcji zaplanowanych na ten dzień. Bezpośrednio po powrocie do Iwonicza, w Internacie Zespołu Szkół odbyła się kolacja dla wszystkich gości i mieszkańców Internatu. Później, przy dźwiękach najnowszych przebojów młodzież ze wszystkich 9 krajów miała okazję nawiązać nowe znajomości, lepiej się poznać, a przy okazji ćwiczyć swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Ten wspólny czas przyniósł im wiele radości, gdyż trudno było rozstać się wieczorem…
 Niestety, już w godzinach nocnych trzeba było pożegnać się z grupą z Turcji, którzy udali się w podróż powrotną do domu.  

Zdjęcia w galerii.