ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 XIV Międzyszkolny Konkurs Geograficzny „Odkryj świat z Poznaj Światem”, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie, w dniu 22 marca 2017 został rozstrzygnięty! Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie uczestniczy musieli się zmierzyć z pytaniami dotyczącymi ogólnej wiedzy z wybranych państw Europy. Druga część konkurs dotyczyła między innymi lokalizacji na mapie konturowej Polski miejsc opisanych w artykułach z miesięcznika Poznaj Świat od stycznia do listopada 2016r.

Po części pisemnej konkursu wszyscy uczestnicy wraz ze swoimi opiekunami zostali przewiezieni na Stare Miasto w Krośnie gdzie uczestniczyli w grze zespołowej „Rozpoznaj i znajdź obiekty na krośnieńskim Rynku”. W międzyszkolnym etapie konkursu wzięło udział 50 uczniów ze szkół z: Krakowa, Tarnobrzega, Brzozowa, Strzyżowa, Rzeszowa, Iwonicza, Krosna i Sanoka (łącznie w konkursie wystartowało 15 szkół!). Jak co roku swoje w konkursie brali także udział uczniowie naszej szkoły. W tegorocznej edycji szkołę reprezentowali uczniowie klas pierwszych: Gabriela Dyjak i Zuzanna Konik z klasy I LO i Oliwer Ginalski z klasy I TMR/TPS. Mamy nadzieję, że mimo iż nie zajęli pierwszych miejsc było to dla nich cenne doświadczenie i rozbudziło pasję poznawania świata.