ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 7 marca 2017r. doszło do nietypowego wydarzenia. Otóż tego dnia odbył się Pierwszy Turniej Matematyczny zorganizowany przez nauczycieli matematyki – panią Dorotę Haznar i pana Tomasza Włodykę. Do samego końca dyscypliny konkursowe były trzymane w ścisłej tajemnicy, więc chętni musieli wykazać się nie lada odwaga, aby wziąć udział w potyczkach. Pomimo tego zgłosiło się 12 trzyosobowych drużyn, jednak z przyczyn losowych jedna z nich nie mogła wystartować w turnieju. Zdjęcia z turnieju oraz materiał video.

  Pierwsza konkurencja mogła się odbyć dzięki nauczycielom wychowania fizycznego, a w szczególności pana Tomasza Staronia, który zaproponował i ułożył tor przeszkód. Lecz sam tor nie był jedyną przeszkodą, oprócz tego uczniowie musieli szybko obliczyć w pamięci działania matematyczne.W drugiej konkurencji uczestnicy musieli wykazać się logicznym myśleniem oraz kojarzeniem faktów z zakresu historii, filmu, systemu edukacji, systemu wartości oraz etyki. Pytanie konkursowe brzmiało: „Jaki związek z turniejem ma umieszczona na plakacie fotografia?” Uczniowie starali się przedstawić oczywiste i mniej oczywiste skojarzenia, nawet w sposób humorystyczny.Trzecia konkurencja wymagała od uczniów głównie wyobraźni i znajomości pojęć matematycznych. Całość obyła się w formie kalambur. Młodzież stosunkowo sprawnie i szybko prezentowała kolejne pojęcia oraz szybko odgadywała znaczenie.Ostatnia konkurencja wymagała skupienia i precyzji. Korzystając z komputera i odpowiedniego oprogramowania uczniowie „wbijali” proste rytmy muzyczne. Mając do czynienia po raz pierwszy z tego typu aplikacja, uczestniczy nad wyraz dobrze poradzili sobie z tą konkurencją.
 Ostatecznie zwyciężyła grupa 3: Rusyniak Marek, Miśkowicz Tomasz, Wokurka Mateusz. Drugie miejsce zajęła grupa 6: Borys Jakub, Lenart Magdalena, Sobiecka Kinga, a trzecie grupa 1: Królicki Kamil, Wilk Damian, Kielar Kacper. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju przede wszystkim odwagi oraz wyobraźni, zwinności, zręczności, refleksu oraz umiejętności matematycznych.Na koniec pan dyrektor Leszek Zajdel rozdał nagrody za miejsca 1-3 oraz okolicznościowe dyplomy wszystkim uczestnikom.Jeszcze raz gratulujemy wszystkich uczestnikom turnieju.

Lista osób biorących udział:

II TMR/TPS - Grupa 1

 • Królicki Kamil
 • Wilk Damian
 • Kielar Kacper

II TŻ  - Grupa 2

 • Niemiec Magdalena
 • Koczera Sabina
 • Ganczarska Dominika

IV TMR/TPS - Grupa 3

 • Rusyniak Marek
 • Miśkowicz Tomasz
 • Wokurka Mateusz (III LO)

 III TŻ - Grupa 4

 • Jaworska Marlena
 • Węgrzyn Izabela
 • Warchoł Karolina

 I TMR/TPS - Grupa 5

 • Biernacki Adam
 • Ginalski Oliwer
 • Gallo Carmine

 III LO - Grupa 6

 • Borys Jakub
 • Lenart Magdalena
 • Sobiecka Kinga

I LO - Grupa 7

 • Konik Zuzanna
 • Dyjak Gabriela
 • Kulik Krzysztof

 I LO - Grupa 8

 • Hulicka Donata 
 • Sawicka Waleria
 • Kalita Sandra

 II LO - Grupa 9

 • Armata Joanna
 • Król Sebastian (II TMR/TPS)
 • Sobiecka Anita

 Grupa nie brała udziału

 • Szarek Eryk 
 • Pelc Macej
 • Kwolek Patryk (II TMR/TPS)

I TŻ - Grupa 10

 • Urbanek Monika
 • Węgrzyn Diana
 • Kusz Agata

I TŻ - Grupa 11

 • Ludwiczak Patryk 
 • Kuźniak Krystian
 • Munz Jakub (I LO)